SOLARIA

SOLARIA PROFESJONALNE I DOMOWE - Świeżość i lekkość ze znakiem Hapro.

Hapro to jedna z firm, których obecność na rynku urządzeń opalających można liczyć już w dziesiątkach lat. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w tworzeniu urządzeń opalających to potencjał, obok którego nie można i nie należy przechodzić obojętnie. W tej długiej historii znajdowały się zarówno momenty hossy, do których na pewno należy zaliczyć rok 1996, kiedy to sprzedano 45 tys. urządzeń ze znakiem Hapro. Obok wspaniałych chwil triumfu znalazły się także momenty, gdy koło fortuny przestało sprzyjać.

Ogromne załamanie na rynku europejskim, odbiło się na kondycji finansowej wielu firm. Dla Hapro sytuacja była tym poważniejsza, że zaledwie rok wcześniej dokonano ogromnych inwestycji, rozbudowano linie produkcyjne, przygotowano ogromne stany magazynowe, liczone w tysiącach sztuk urządzeń. Jednak to chwilowe załamanie nie doprowadziło do upadku firmy, można śmiało wręcz powiedzieć, że to ją zahartowało i przygotowało doskonały grunt na następne lata.

Ogromna determinacja, praca koncepcyjna, często pionierska wizja linii urządzeń przyczyniła się do wyjścia firmy z kryzysu, a w późniejszym czasie doprowadziła do stopniowego i systematycznego rozwoju marki. Dowodem były kolejne modele pojawiające się na liniach produkcyjnych, a chyba prawdziwym zwieńczeniem stała się ekspozycja firmy Hapro na targach Solaria w Kolonii, gdy po raz pierwszy zaprezentowano wiele nowych modeli Luxury.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

SOLARIA NOWE

SOLARIA UŻYWANE